англ
|
НОВИНИ
ФОТО
КОНТАКТИ
ПРО UFFI
Українська асоціація жінок співпрацює
Ewa Network (European Women's Audiovisual Network)
WIFT
(Women in Film and Television)
Ewa Network (European Women's Audiovisual Network)
WIFT
(Women in Film and Television)
Приєднуйтесь до UFFI!
Залиште ваші контакти, ми зв'яжемось з вами
ПІБ
Електронна пошта
Ваш телефон
Посада в кіноіндустрії
Сторінка в соцмережі або сайт
У кіноіндустрії десятиліттями спостерігалась гендерна нерівність. Такий підхід до ролі жінки у кінематографі дуже викривлений.
Для того, аби врегулювати питання гендерної рівності у кіногалузі, важливо розглядати її з позиції бізнесу та зробити ставку на нетворкінг між представницями галузі, як ми робимо у бізнес-ком’юніті WTECH для жінок-лідерок в digital та IT. Адже саме у підтримці ми разом зростаємо та масштабуємось як культурна одиниця світу.
Вікторія Тігіпко,
засновниця і керівний партнер венчурного фонду TA Ventures, президент клуба приватних інвесторів ICLUB Global, засновниця ком’юніті для жінок-керівниць в IT і digital-бізнес WTECH, засновниця всеукраїнської мережі безкоштовних клубів програмування для дітей Code Club Україна, президент Одеського міжнародного кінофестивалю, голова Наглядової ради Української кіноакадемії
засновниця онлайн-бази українського кіно DzygaMDB
Попри те, що кіноіндустрія існує вже понад століття, в галузі все ще спостерігається гендерна нерівність. Лише нещодавно, із зародженням рухів та асоціацій це питання почали піднімати і в кіногалузі. Зокрема, кінопремії почали застосовувати гендерні квоти, а фестивалі більшу увагу приділяють гендерному балансу як в програмах, так і в складі журі. Україні також важливо розробити механізми регулювання цього питання, адже різноманіття представлених поглядів, як жінок, так і чоловіків, забезпечує розвиток креативної індустрії.

Анна Мачух,
Генеральная директорка Одеського міжнародного кінофестивалю, виконавча директорка Української кіноакадемії, співзасновниця онлайн платформи DzygaMDB

UFFI. Українська асоціація жінок в кіноіндустрії. 2021